Praca Ameryka program Work&Travel

Work&Travel czyli praca dla studentów w Ameryce.

Jeśli jesteś studentem i przeglądasz oferty pracy w Ameryce, pewnie spotkałeś całą masę ogłoszeń o pracę, w których pracodawcy wymagają doświadczenia zawodowego. Czy to oznacza, że nie posiadając doświadczenia nie uda Ci się znaleźć pracy w Ameryce? Nic bardziej mylnego. Dla studentów chcących podjąć pracę i zwiedzić USA wymyślono program Work&Travel. Na czym polega, kto może wziąć w nim udział, jakie są warunki? I czy warto?

Jak sama nazwa wskazuje program Work&Travel to możliwość podjęcia pracy w Ameryce oraz zwiedzenie Stanów. Co ważne, za wykonaną pracę studenci otrzymują wynagrodzenie.

W ramach programu wszystko załatwia za nas agencja, do której się zgłosiliśmy: pracę, zakwaterowanie, przelot, ubezpieczenie a nawet pośredniczy w procesie ubiegania się o wizę.

Stanowiska na jakich można pracować są ściśle określone, tak samo jak określone są stanowiska, na których nie można otrzymać zatrudnienia. Nie zostaniesz zatem zatrudniony m.in. na magazynie, jako kierowca pojazdu, jako personel medyczny, do prac budowlanych i remontowych, do opieki nad osobami starszymi i dziećmi, jako pomoc domowa, przy niebezpiecznych substancjach chemicznych ani tez na nocnej zmianie.

Czy wyjazd na Work&Travel jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak – poświadcza do wieloletnie doświadczenie i niezliczona ilość zadowolonych studentów. Ponadto, agencje są do ciągłej dyspozycji dla uczestników programu i w razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na wszelkie informacje oraz wsparcie.

Czy warto?

Oczywiście, że warto. Jest to niesamowita okazja do oswojenia się z językiem angielskim mówionym, wyszlifowania akcentu i zdobycia pewności siebie w konwersacjach. Takie doświadczenie wpisane do CV to ogromny atut, a możliwość poznania fantastycznych ludzi oraz poznania innej kultury może okazać się bezcenna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *